Wróżka, a psychologia związku

Informacje

Dodany: 2017-11-08
Kategoria: Wróżby

art

Co może o związku wywróżyć profesjonalna wróżka?

Macie odmienne charaktery, myśli, pragnienia. Zakończ więc ten związek, im dłużej będziesz w nim tkwić tym gorzej zarówno dla Ciebie jak i dla niego.

Twój chłopak potrafi zarobić pieniądze i zwykle dostaje, co chce. Jest silny, czuły, serdeczny, lecz niekiedy wychodzi z niego straszny despota. Lubi być doceniony. Jednak przez jego manię władzy ciężko jest z nim żyć na co dzień. Przez to zachowanie pozostaje w wyniszczającej relacji z wieloma osobami. Czy się zmieni? Niestety, ale nie. Musisz zaakceptować go takim jaki jest, albo skończyć ten związek.

Twój partner przedstawia się jako osoba o rozwiniętej moralności. Stanowi to jednak zasłonę, za jaką często kłębią się stłumione emocje oraz problemy związane m.in. z niezaspokojoną ambicją i seksem.

Nienawidzi i tępi każdego, kto ośmiela się myśleć inaczej. Typ fanatyka, gotowego zamęczyć w imię „dobra”. Zamknięty na tzw. sprawy wyższe. Nie daj się nabrać na jego zapewnienia iż zmieni swe zachowanie. Tacy jak on zawsze będą tacy sami.

Twój partner ma problem sam ze sobą. Nie potrafi zaakceptować się taki jaki jest, zaś kłótnie do jakich między Wami dochodzi tylko go pogrążają. Choć spragniony jest sukcesu, nie potrafi dokonać zdecydowanych zmian w życiu. Zmiana jest możliwa, ale Ty musisz mu w tym pomóc. Nie będzie to łatwe, aczkolwiek po pewnym czasie osiągniesz zamierzony cel.

Między Wami często dochodzi do wymiany zdań. Czasami wydaje Ci się że nie rozumiesz partnera. Nie potrafisz zaakceptować pewnych cech charakteru. Jednak zrozum że każdy człowiek ma swe wady. Zamiast denerwować się, częściej z nim rozmawiaj o tym co Cię drażni. Jemu na Tobie zależy więc na pewno weźmie pod uwagę Twoje zdanie. Może on zmienić się dla Ciebie na lepsze.

Twój partner lubi się nad sobą użalać. Czerpie cichą satysfakcję z własnego poświęcenia, jest dumny z siebie jako ofiary. Czasami miota nim bezproduktywna zazdrość. Wszechstronne zahamowania mogą trwać nawet do końca życia. Ciężko będzie mu z tego wyjść, gdyż korzenie takiego zachowania tkwią jeszcze w jego dzieciństwie. Lepiej zakończ tę relację, gdyż nie wyniknie z niej dla Ciebie nic pozytywnego.

Obecny chłopak szybko okradnie Cię ze złudzeń na swój temat. Popełnia ciągle te same grzechy, a każde zamierzenie wydaje mu się zbyt trudne. Brak mu wewnętrznej stabilizacji oraz poczucia bezpieczeństwa.

Przydatne linki: strona wróżki

Komentarze: 10


noavatar.png
Lenard 2017-11-19

Szałowy wpisik

noavatar.png
Loren 2017-11-19

liczy do nieoszacowanych

noavatar.png
Chassidy 2017-11-20

przyczepia do miłych

noavatar.png
Genevieve 2017-11-20

wprowadzające

noavatar.png
Sung 2017-11-24

po prostacku optymistyczny wpisik

noavatar.png
Jess 2017-11-24

przesadzony blog niby natomiast wpisik

noavatar.png
Clifton 2017-11-25

az dobrze poczytać

noavatar.png
Delora 2017-11-25

istnieję na naprawdę

noavatar.png
Devon 2017-11-25

stanowię na właściwie

noavatar.png
Loren 2017-11-25

idealnie się pochłaniało