Karta Tarota oznaczająca powodzenie

Informacje

Dodany: 2017-10-10
Kategoria: Wróżby

art

Nie spełniły one pokładanych w nich nadziei. Jesteś już po części zrezygnowany, nie wiesz za bardzo czy jest sens dalej się angażować w jakieś relacje. Najlepiej dla Ciebie byłoby gdybyś oczyścił umysł, tak więc najbliższe 2-3 miesiące poświęć dla siebie. Po tym okresie będziesz przyciągać kobiety, spośród których znajdziesz najwłaściwszą kandydatkę na stworzenie związku. Zakochacie się w sobie, to właśnie z nią w dłuższej perspektywie czasu założysz rodzinę.

Koło Fortuny

Ostatni okres był dla Ciebie mało przyjemny. Jesteś przygnębiony, bije od Ciebie zła energia, musisz więc ten okres przeczekać. W miłości najlepiej byłoby po prostu nie podejmować póki co kolejnych prób, ponieważ nie spotkasz nikogo wartościowego, co najwyżej kogoś kto doprowadzi Cię do kłopotów, będzie chciał wykorzystać. Na lepszy czas musisz jeszcze poczekać. Tak więc uzbrój się w cierpliwość, zaciśnij zęby, i staraj się jakoś przetrwać. Im bardziej będziesz się frustrować obecną sytuacją tym gorzej dla Ciebie, ponieważ i tak nie jesteś w stanie zmienić losu.

Karta oznacza, że Twe powodzenie w miłości zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Tak więc jeśli będziesz starał się znaleźć drugą połówkę, otworzysz się na ludzi, będziesz częściej wychodzić z domu, wtedy na pewno spotkasz osobę w której się zakochasz, i która będzie o Ciebie dbać. Bądź więc konsekwentny i wytrwały w poszukiwaniu swego szczęścia, a na pewno je znajdziesz. Jeśli jednak zamiast działać, skupisz się na narzekaniu, nie licz na pozytywne zmiany w miłości. Pamiętaj, aby być radosny, wtedy pozytywna energia, którą będziesz epatować będzie przyciągała właściwe kobiety do Ciebie.

Ostatni czas nie był dla Ciebie najlepszy. Również w miłości nie układa się po Twojej myśli. Jednak najważniejsze jest to, że potrafisz wyciągać odpowiednie wnioski z poprzednich doświadczeń. Już dorosłeś do tego by móc znaleźć osobę, która zmieni Twoje życie i przy której będziesz czuł się naprawdę szczęśliwy. Najpierw musisz jednak rozliczyć się z przeszłością, starać się zatrzeć złe wspomnienia z poprzednich związków, dzięki temu będziesz miał świeższy umysł, nie będziesz obciążony bagażem doświadczeń. Łatwiej wtedy będzie przyciągnąć Ci osobę o której marzysz.(sprawdź co jeszcze mówi wróżka: http://ezowymiar.pl/wrozka.html )

Jak wróżyć z tarota?

Nie przyciągasz toksycznych kobiet, ale musisz uwolnić się od nieprzyjemnych obowiązków, a także od wspomnień z przeszłości. Zostawić je za sobą, nie wracając już do nich. Umrze to co złe, to co nie pozwalało Ci rozwinąć skrzydeł w miłości, a zastąpi to nowa energia, dzięki której w końcu zacznie Ci się powodzić, tak jak tego oczekujesz.