Wróżby partnerskie porównujące charaktery

Informacje

Dodany: 2017-11-01
Kategoria: wróżbiarstwo i tarot

art

Gdy przekonacie się do siebie, wtedy podejmiecie decyzję o wejściu w stały związek. Z jednej strony każda kobieta chciałaby przeżyć chwile uniesienia na początku, tutaj tak nie będzie, aczkolwiek pamiętaj że chwile uniesienia szybko się kończą, a dorosłe życie polega na kompromisach i wspólnym rozwiązywaniu problemów. Twój nowy partner będzie doskonale nadawał się na męża, stworzysz z nim szczęśliwy stały związek.

Wszystko co najlepsze dopiero przed Tobą. Także w miłości zacznie Ci się układać. Niedługo spotkasz szarmanckiego mężczyznę, który okaże się być osobą Twojego życia. Szybko się w sobie zakochacie, uczucie między wami będzie bardzo silne. Ów mężczyzna sprawi, że bardziej otworzysz się na świat, staniesz się przyjacielska i otwarta w stosunku do innych. Będzie on więc w pewnym sensie Twym aniołem stróżem, osobą której zawsze potrzebowałaś. W dalszej perspektywie podejmiecie decyzję o ślubie i wspólnym życiu.

Czy go naprawdę kocham?

Karta mówi o tym, że jest to osoba dla Ciebie, aczkolwiek pamiętaj że nie ma ideałów. Władca zapewni Ci stabilny, bezpieczny dom. Będziesz mogła na nim polegać. Jest ambitny, praktyczny i dojrzały życiowo. Harmonijnie godzi sprawy zawodowe z rodzinnymi. Jednak jego pociąg do władzy może sprawić, że czasem czujesz się zdominowana. Stąd też biorą się Twe wątpliwości. Musisz więc wyznaczyć pewne granice, których Twój partner nie będzie mógł przekraczać.

Wasze charaktery są zgoła odmienne, tak więc na dłuższą metę Wasz związek nie ma sensu. Nie jesteście bratnimi duszami, macie inne ambicje, marzenia, tak więc lepiej zakończcie ten związek jak najszybciej dla własnego dobra. Jeśli tego nie zrobicie, z czasem zaczną wychodzić różnice miedzy Wami, będziecie tkwić w toksycznym związku.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłanka położenie normalne

Pomimo kilu różnic w Waszych charakterach, ogólnie do siebie pasujecie. Te różnica sprawiają jednak, że nie jesteś do końca pewna swych uczuć. Oczywiście będą zdarzały się Wam kłótnie, jednak są one nieodłączną częścią związków. Macie podobne marzenia, ambicje, podejście do życia, dzięki czemu będziecie się ze sobą dobrze dogadywać. W dłuższej perspektywie czasu będzie jeszcze lepiej, gdyż czas działa na Waszą korzyść- będzie coraz bardziej zgrani.

Twój partner jest nastawiony do życia pozytywnie, lecz niestety również beztrosko. Na dłuższą metę będzie to dla Ciebie nie do zaakceptowania. Zależy Ci na nim, ale im dalej w las tym będzie gorzej. Jego brak odpowiedzialności, wręcz dziecinność w wielu kwestiach będzie Cię bardzo drażnić.

Wróżby wykonała: wróżka Gauri.

Komentarze: 14


noavatar.png
Maynard 2017-11-06

po wiejsku kongruentny wpisik

noavatar.png
Omer 2017-11-06

posiadasz zaciekawić wątkiem

noavatar.png
Dimple 2017-11-06

dzięki zanadto porywającą treść

noavatar.png
Teressa 2017-11-19

kultowy wpisik

noavatar.png
Corliss 2017-11-19

dukał spośród wzmocnionym oddechem

noavatar.png
Freddie 2017-11-20

podoba mi się

noavatar.png
Joya 2017-11-20

Pyszne akuratne

noavatar.png
Griselda 2017-11-20

Efektownie zanotowane

noavatar.png
Lindsay 2017-11-20

po plebejsku strawny wpisik

noavatar.png
Rolf 2017-11-25

dodaje do drogich

noavatar.png
Jerrell 2017-11-25

znasz zaintrygować przedmiotem

noavatar.png
Sonia 2017-11-25

fenomenalnie się pochłaniało

noavatar.png
Kermit 2017-11-25

hiper spisujesz

noavatar.png
Waneta 2017-11-25

fajowym kierunkiem spisywane