Wróżby na temat przyszłości miłosnej

art

Jednak nie robi on tego po to, żeby Cię oszukać, lecz po prostu jest skryty, woli nie mówić całej prawdy, ponieważ boi się, że nie zostanie przez Ciebie zrozumiany. Powinnaś bardziej do niego dotrzeć, a zobaczysz że opowie Ci o wszystkim co go trapi.

Nieraz wydaje Ci się, że Twój partner Cię przytłacza. Odnosisz często wrażenie jakbyś nie była jedyną kobietą w jego życiu, stąd też biorą się Twoje podejrzenia o brak szczerości. Niestety nie są one bezpodstawne. Ludzie z charakterem mężczyzny z którym jesteś są doskonałymi manipulatorami, dzięki czemu potrafią wcisnąć każdy kit. Byłaś przez niego wiele razy okłamywana i powinnaś jak najszybciej powiedzieć temu dość.

Jako że Twój partner jest osobą raczej zamkniętą, żywisz podejrzenia że nie jest szczery. Tymczasem on potrzebuje spędzać trochę czasu w samotności, taki już ma po prostu charakter. Nie ma nikogo na boku, nie oszukuje Cię, lecz po prostu ciężko od niego wyciągnąć niektóre rzeczy. Często nie chce mówić o problemach, po to żeby nie martwić innych. Musisz w takich sytuacjach być bliżej niego, tak aby czuł że nie jest w tym wszystkim sam, zamiast podejrzewać go o brak szczerości.

Twój chłopak jest osoba niedojrzałą. Bardzo często kłamie, co więcej nie potrafi tak naprawdę tego robić. Dzięki temu nabierasz podejrzeń o tym kim on właściwie jest. Nie licz, że ta sytuacja się zmieni, tacy jak on nigdy nie dorastają. Lepiej więc zakończ ten bezsensowny związek i rozejrzyj się za innym mężczyzną, potrafiącym dać kobiecie to czego chce, oraz być z nią szczery.

Bywasz zbyt podejrzliwa. Twój chłopak nie okłamuje Cię. Po prostu nie możesz wywierać na nim takiej presji. Czasami szukasz dziury w całym i chcesz żeby się przyznał do czegoś czego wcale nie zrobił. W takich sytuacjach partner ma prawo być podirytowany. Musisz mieć więcej dystansu, zobaczysz że dzięki temu Wasz związek tylko się polepszy.

Nasza wróżka (sprawdź najlepszą wróżkę w kraju) mówi, że Taki już masz charakter, że lubisz być podejrzliwa i przewidywać najgorsze. Na szczęście martwisz się zupełnie niepotrzebnie. Twój chłopak jest z Tobą szczery, nawet jeśli czasem wydaje Ci się że jest inaczej. Tak naprawdę on nie potrafi kłamać, możesz być więc spokojna.Twój chłopak jest osobą o wybuchowym charakterze. Kiedy krzyczy, wydaje Ci się że Cię oszukuje, nie jest z Tobą szczery. I tak w istocie jest. Właśnie krzykiem reaguje na swoje kłamstwa, tak aby pokazać że „gdybym kłamał, wtedy bym nie krzyczał”.

Komentarze: 15


noavatar.png
Isis 2017-11-06

morowy wpisik

noavatar.png
Mauro 2017-11-06

Świetnie się studiuje

noavatar.png
Chasidy 2017-11-06

hehe udatne

noavatar.png
Joan 2017-11-06

dzięki zanadto fajną opowieść

noavatar.png
Neva 2017-11-06

pozdro dla ojca, zapamiętujesz esprit:)

noavatar.png
Jamel 2017-11-18

po prostu koński wpisik

noavatar.png
Michelle 2017-11-19

ekscytująco odtworzone

noavatar.png
Mayra 2017-11-20

bede tu kołatać gdyż świetnie kształtujesz

noavatar.png
Daryl 2017-11-20

Genialne sowite

noavatar.png
Lola 2017-11-20

Wyrozumiałe jedyne

noavatar.png
Rosalina 2017-11-24

dzięki pro chłonną scenę

noavatar.png
Lashaunda 2017-11-24

az sympatycznie poczytać

noavatar.png
Carmelina 2017-11-25

przyjacielsko się czytało

noavatar.png
Mauro 2017-11-25

blog pierwsza kasta

noavatar.png
Armand 2017-11-25

pozdro dla kompozytora, przedstawiasz zadatek:)