Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłan położenie normalne

Informacje

Dodany: 2017-10-18
Kategoria: wróżbiarstwo i tarot

art

Po prostu nie możesz wywierać na niej takiej presji. Czasami szukasz dziury w całym i chcesz żeby się przyznała do czegoś czego wcale nie zrobiła. W takich sytuacjach partnerka ma prawo być podirytowana. Musisz mieć więcej dystansu, zobaczysz że dzięki temu Wasz związek tylko się polepszy.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Gwiazda położenie normalne

Taki już masz charakter, że lubisz być podejrzliwy i przewidywać najgorsze. Na szczęście martwisz się zupełnie niepotrzebnie. Twoja dziewczyna jest z Tobą szczera, nawet jeśli czasem wydaje Ci się że jest inaczej. Tak naprawdę ona nie potrafi kłamać, możesz być więc spokojny.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wieża położenie normalne

Twoja dziewczyna jest osobą o wybuchowym charakterze. Kiedy krzyczy, wydaje Ci się że Cię oszukuje, nie jest z Tobą szczera. I tak w istocie jest. Właśnie krzykiem reaguje na swoje kłamstwa, tak aby pokazać że „gdybym kłamała, to bym nie krzyczała”. Nie daj się wkręcić w jej gierki. Jak najszybciej zdemaskuj w jakich częściach swego życia Cię okłamuje i podejmij odpowiednie decyzje.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Diabeł położenie normalne

Niestety, ale partnerka okłamuje Cię wręcz nachalnie. Jako że opanowała sztukę manipulowania bawi ją to, iż Ty jeszcze w ogóle wierzysz w to co ona mówi. Jesteś tylko zabawka w jej rękach, jeśli się Tobą znudzi, odrzuci Cię. Tak więc nie tkwij dłużej w związku z tą dziewczyną, ona na Ciebie nie zasługuje. Znajdź kogoś szczerego na kim będziesz mógł polegać.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Śmierć położenie normalne

Twa dziewczyna bywała nie do końca szczera. Kłamstwa te już niedługo ujrzą światło dzienne. Nie musisz więc przeprowadzać własnego śledztwa, sytuacje w których Cię oszukiwała wyjdą same. Partnerka będzie bardzo przepraszała, jednak nie wierz w jej tłumaczenia. Jeśli jej przebaczysz scenariusz z kłamstwami powtórzy się znowu. Ona po prostu nie jest dla Ciebie odpowiednia.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Cesarzowa położenie normalne

Jesteś mężczyzną pragnącym mieć kontrolę nad swoim życiem. Dlatego też, nie znosisz kiedy ktoś Cię okłamuje. Jednak w tym przypadku, Twe podejrzenia są niesłuszne. Każdy ma prawo do prywatności, to nie jest nic złego. Dziewczyna nie okłamała Cię w żadnej sprawie, a to że czasami jest zamknięta w sobie świadczy wrozkagauri.pl tylko o tym że potrzebuje mieć trochę czasu tylko dla siebie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłan położenie normalne

Dziewczyna z którą jesteś tylko udaje wspaniałą i wielkoduszną. W rzeczywistości opanowała w całkiem niezłym stopniu sztukę manipulacji i wykorzystuje to także w rozmowach z Tobą. Tak więc patrz jej uważnie na ręce, już niedługo jej kłamstwa wyjdą na jaw. Wtedy sam przekonasz się jaka ona jest i czy warto zaprzątać sobie nią głowę.