Prawdziwa miłość okiem wróżki

art

Tak jest też tym razem. Dziewczynie bardzo na Tobie zależy, nie byłaby nawet w stanie Cię okłamywać. Lepiej zapomnij o podejrzeniach i skup się na tym, aby wprowadzić do Waszego związku coś nowego. Zobaczysz że już niedługo nie będziesz pamiętać o tych podejrzeniach.

Masz wspaniałą kobietę. Właśnie przez to bierze się Twoja zazdrość, oraz podejrzenia o brak szczerości. Ciężko jest Ci uwierzyć w swoje szczęście. Jednak prawda jest taka, że udało Ci się znaleźć właściwą osobę, dlatego też nie psuj tego swoimi podejrzeniami. Dziewczyna Cię nie okłamuje, wręcz przeciwnie bardzo jej na Tobie zależy i wiąże z Tobą dalekosiężne plany.

Tarot a uczucie między dwojgiem osób

Twa dziewczyna nie jest z Tobą szczera. Okłamuje Cię już przez dłuższy czas. Bardzo dobrze że w końcu nabrałeś podejrzeń, już niedługo zdemaskujesz wszystkie jej kłamstwa. Tak naprawdę partnerka jest niezdecydowana, sama nie wie czego chce od życia. Nie ma sensu marnować czasu z kimś takim, lepiej zakończ ten związek i znajdź kogoś kto będzie Cię doceniał.

Twa partnerka nie zawsze jest z Tobą szczera. Nie oznacza to jednak, że nachalnie Cię okłamuje, po prostu w niektórych sprawach, dla świętego spokoju nie mówi wszystkiego. Nie są to jednak poważne rzeczy, zależy jej na Tobie, nigdy nie przeszła jej przez głowę myśl o zdradzie. Tak więc możesz spać spokojnie.

Bardzo zależy Ci na dziewczynie, co prowadzi do wzmożonych obaw o szczerość z jej strony. Na szczęście nie masz się o co martwić. Ona podziela Twoje uczucia, planuje wspólną przyszłość i jest z Tobą szczera. Na pewno by Cię nie zdradziła, tak więc zazdrość o innych mężczyzn jest nieuzasadniona.

Okazjonalne wróżenie miłosne

Pomimo że jest Wam razem bardzo dobrze, Twa dziewczyna nie zawsze jest z Tobą szczera. Bardzo lubi się zabawić, często wciska Ci kit że była gdzie indziej, podczas gdy była na imprezie. Nie oznacza to że Cię zdradza, jednak musisz z nią poważnie porozmawiać. Najlepiej zdemaskuj jakieś jej kłamstwo i postaw sprawę na ostrzu noża, albo będzie z Tobą szczera, albo koniec związku. Zobacz inne wróżby

Szczerość jest podstawą każdego związku. Niestety w Waszym zdarzały się incydenty, że partnerka Cię okłamywała. W najbliższym czasie wszystko wyjdzie na jaw, a Ty staniesz przed dylematem: przebaczyć jej, czy też zakończyć ten związek. Na szczęście nie doszło do najgorszego, czyli do zdrady,aczkolwiek jako jej chłopak masz prawo liczyć na prawdę z jej strony. Sam zdecydujesz czy warto dalej z nią być.

Komentarze: 9


noavatar.png
Toshia 2017-11-19

wystrzałowym smakiem zapisywane

noavatar.png
Jess 2017-11-19

Rewelacyjnie się przerzuca

noavatar.png
Ahmad 2017-11-24

kultowym nałogiem zapisywane

noavatar.png
Antony 2017-11-24

hodujesz zadziwiającego bloga

noavatar.png
Riley 2017-11-25

dzięki wewnątrz udany wpis

noavatar.png
Xavier 2017-11-25

dzięki zbyt zdumiewający wpis

noavatar.png
Rosella 2017-11-25

Były nie głosiłem cokolwiek racja fajnego

noavatar.png
Clarice 2017-11-25

kultowym sposobem notowane

noavatar.png
Jacqui 2017-11-25

dzięki zbyt nietuzinkowy zapis